Glavni Inovacija 9 urnebesnih olimpijskih memova o ‘Nasmiješenom Usainu Boltu, najbržem čovjeku na svijetu

Koji Film Vidjeti?

Bolting ispred konkurencije.(Foto: Cameron Spencer / Getty Images)

Usain Bolt sinoć je još jednom dokazao da je najbolji svjetski sprinter, osvojivši olimpijska trka na 100 metara s vremenom 9,81 sekunde. Postao je prvi sprinter u muškoj ili ženskoj konkurenciji koji je tri puta osvojio zlatnu medalju na 100 metara (2008,2012, 2016). Nakon utrke, slika Jamajčana koji se nasmiješio kameri dok je prelazio cilj brzo je postala viralna.

Postojao je samo jedan problem: zapravo je snimljena fotografija Cameron Spencer iz Getty Imagesa na muškom polufinalu za 100 metara ranije tijekom dana, koje je Bolt također osvojio vremenom od 9,86 sekundi.

Kronologija za korisnike Twittera, međutim, nije bila bitna - posljednjih 12 sati proveli su veselo stvarajući memove iz Spencerove ikoničke slike koju su nazvali Nasmiješeni Usain Bolt:

Spencer, koji je gađao Bolta na sve tri olimpijske igre u kojima se natjecao, nazvao je Bolta zabavljačem koji me iznenadi svaki put kad izađe na stazu. Također je za Braganca rekao da je pucanje u viđenom svijetu samo pitanje boravka na pravom mjestu u pravo vrijeme.

Kad pucate na najbržeg čovjeka na svijetu, uvijek morate biti na nogama i spremni, rekao je u e-poruci. Odlučio sam riskirati i pucati u panu pri maloj brzini zatvarača, znajući da će proći pored svojih konkurenata oko 70 metara. Lako izgleda, gotovo se poigravajući sa konkurentima.

Boltov natjecateljski dan bio je toliko uzbudljiv da je uzrokovao zatvaranje terminala u međunarodnoj zračnoj luci John F. Kennedy - pokazalo se da su u početnom izvještaju o pucnjavi u JFK-u ljudi pljeskajući i lupajući nakon što je sprinter osvojio svoju zlatnu medalju.